Допоможемо птахам разом

Особливо важкою порою для птахів є зима, коли земля вкрита снігом, а ягід на кущах і деревах лишилось дуже мало. Найбільша кількість птахів, за статистичними даними, гине саме взимку: з десятьох синичок перезимовує тільки одна.

У цей час їм дуже потрібна допомога. Адже птахи гинуть не від холоду, а від голоду. Учні 2-го класу зі своєю вчителькою Наталією Іванівною дослідили це. І вирішили допомогти птахам. Разом з батьками змайстрували годівнички із різних матеріалів: порожніх пластикових пляшок, картонних коробок, дерева та металу. Розвісили їх на деревах біля школи. Тепер птахам буде легко перезимувати. Смачну їжу для них учні також взяли із собою: хлібні крихти, соняшникове та гарбузове насіння, крупи, сало.

Переглядів: 256 | Додав: onokivziz | Рейтинг: 0.0/0