Міжнародна співпраця

Угода з школою-партнером

Угоду із вже школою-партнером Stredná odborná škola obchod a služby Michalovce - підписано! Це дає багато можливостей нашій Оноківській школі а особливо можливостям доступу до спільних із Михайлівською школою проектів ЄС. Також дає можливість навчатися і стажуватися учням і вчителям.

Словацька делегація

Оноківську ЗОШ І-ІІІ ст. відвідала словацька делегація

День "відчинених" дверей у Середній професійній школі торгівлі та послуг м. Міхайловце

День "відчинених" дверей у дружній нам Середній професійній школі торгівлі та послуг м. Міхайловце. Дуже приємно, коли директор школи п. Мірослав Сивий дякує за хороших учнів, які ще півроку тому навчалися у твоїй школі))) Щиро дякуємо усім причетним за таке гарне свято, а особливо Valeria Balanko організаторці від України!

В Оноківську школу вже ходив Миколай… з Австрії

До кого як, а до нас в Оноківську школу прийшов Св. Миколай - причому навіть два і представилися St. Nicolaus - це надзвичайно цікаві дідугани, які говорили на дивній швабській мові, але головне діти у захваті.