В Оноківську школу вже ходив Миколай… з Австрії

До кого як, а до нас в Оноківську школу прийшов Св. Миколай - причому навіть два і представилися St. Nicolaus - це надзвичайно цікаві дідугани, які говорили на дивній швабській мові, але головне діти у захваті.

Ініціатором цієї акції стали Союз австрійських друзів, громадська організація «Полум’я миру -K.Zug-21» та  Союз служби порятунку двох населених пунктів – Нойкирхе та Дуркельштайн. Кошти для цієї поїздки збирали Мартин ХайцерЗигфрид Вернбахер и Йохан Вайксльбаум. Останній, власне, і виконував роль австрійського Миколая. Підтримку вони знайшли в Ужгороді в особі представника Посольства миру в Україні Віктора Голіна, який налагодив тісні зв’язки з цією організацією.

Австрійські благодійники побували в Оноківській школі, де влаштували свято для учнів молодших класів – з піснями, танцями і подарунками.

Переглядів: 313 | Додав: onokivziz | Рейтинг: 0.0/0