Прощавай, Букварику!

Наприкінці навчального року у всіх школах нашої країни проводиться традиційне свято прощання з Букварем, яке є символічним і знаменує собою найважливіший етап у житті кожної дитини.

Так, 18-го травня 2017 року в Оноківській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулося свято «Прощавай, Букварику!», яке підготувала та провела класний керівник 1-го класу Головко Н.І.. На святі були присутні батьки, педпрацівники, учні школи та запрошені гості.

Завітавши на свято всі присутні поринули у справжню казку. Естетично оформлена зала нагадувала казковий ліс, яким крокував до маленьких школярів його величність Буквар. Упродовж свята учні подорожували цією казковою країною перевтілившись у Незнайка букви Абетки.

Прощання з першою книжкою є важливою подією, тому що закінчивши вивчення цієї чудової книги на зміну їй приходять інші не менш важливі та цікаві книги – Читанка, Рідна мова, Математика.

Переглядів: 341 | Додав: onokivziz | Рейтинг: 0.0/0