Участь учнів Оноківської ЗОШ в національно-патріотичному заході "Україна єдина Україна"

30 листопада 2017 у селі Великі Лази відбувся захід присвячений національно-патріотичному вихованню під назвою: "Україна єдина Україна". У цьому заході приймали участь вихованці гуртків організованих Ужгородським районним центром дитячої творчості у тому числі і в школах Ужгородського р-ну. У програмі були вокальні, хореографічні та декламаторські номери. Вихованки вокального гуртка на базі Оноківської ЗОШ Янцо Яна та Уральська Анастасія продемонстрували своє уміння володіти вокальними навичками та манерою поведінки на сцені. Звучали такі пісні як: "Бандуристе орле сизий" та "Пісня солов'їна". Звичайно, усі вихованці продемонстрували свої найкращі таланти, але свої учні все ж ближчі до серця. Також на святі були присутні: Начальник відділу освіти мололі та спорту Ужгородської РДА Михайлишина Маріанна Іванівна, яка виступила з вітальним словом; Завідувач методичним кабінетом Ужгородської РДА Янович Еріка Дезидерівна; Директор Удгородського районного центру дитячої творчості Вульпе Світлана Петрівна; Директор Великолазівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Данко Віра Степанівна. У кінці заходу вихованці зразкової хореографічної студії "Мрія" продемонстрували флеш-моб в рамках Всеукраїнської акції: "16 днів проти насильства". На руках в учасників були пов'язані помаранчеві стрічки, як символ світлого та вільного, від насильства щодо дітей, майбутнього.

Переглядів: 381 | Додав: onokivziz | Рейтинг: 0.0/0