Вистава "ПРИБУЛЬЦІ З ПЛАНЕТИ ГЕЛІПУППЕР"

20-го листопада 2017 року в Оноківську ЗОШ І-ІІІ ст. завітав Закарпатський обласний академічний театр ляльок "Бавка" з виставою для учнів 1-4 класів "ПРИБУЛЬЦІ З ПЛАНЕТИ ГЕЛІПУППЕР ".

Своєю виставою «Прибульці з планети Геліпуппер» театр ляльок весело та ненав’язливо доводить дітям - пішоходам про те, як важливо дотримуватись правил поведінки на дорогах. Динамічний оригінальний сюжет, дотепний добрий гумор, багато пісень і веселі персонажі – ось секрет того, що вистава обов’язково сподобається маленьким глядачам.

Всі учні були вражені гарною, яскравою сценою та цікавим змістом казки. Разом з героями сумували, веселилися, старались бешкетнику допомогти. Після вистави зробили дружню фотографію на згадку.

Переглядів: 264 | Додав: onokivziz | Рейтинг: 0.0/0