Збережи ялинку

Зимові новорічні та різдвяні свята тривають... Ось вже й Старий Новий рік та Щедрий вечір завітали до наших осель, незабаром Водохреща. Кожного року діти та дорослі з нетерпінням чекають цих веселих подій – подарунки, сюрпризи, довгоочікувані канікули. Всі ми звикли, що Новорічне свято приходить у наш дім разом із красунями-ялинками. Виконавши свою святкову місію, вони стають нікому не потрібними і опиняються на смітниках. Варто пам’ятати, що хвойний ліс це легені планети, велетенська скарбниця вологи, яка потрібна усьому живому. Ліс це не тільки рослини, але і «помешкання» тварин. Дбати про збереження лісів – наш святий обов'язок!

І саме із метою формування екологічної культури учнів, збереження навколишнього середовища, виховання естетичного та художнього смаку, розвитку творчих здібностей та пошуку альтернативи головному атрибуту новорічних свят з 4 грудня 2017 по 22 грудня 2017 року для учнів Оноківської ЗОШ І-ІІІ ст. була проведена екологічна акція «Збережи ялинку».

Переглядів: 267 | Додав: onokivziz | Рейтинг: 0.0/0