Зустріч учнів школи з представниками правоохороних органів

8 лютого 2017 року з метою попередження та профілактики правопорушень, розвитку правової компетенції до Оноківської ЗОШ І-ІІІ ст. на зустріч з учнями завітав представник служби у справах дітей та інспектор з кримінальної привенції УРВП Дзись О.В.

Під час зустрічі гості розповіли учням про відповідальність за скоєння правопорушень; ознайомили з переліком правопорушень, за які передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність;. Гості також відзначили, що незнання законів не звільняє від відповідальності і підкреслили необхідність вивчення  правознавства.

Окремо виділили питання про співвідношення прав та обов’язків дітей. Гості підкреслили, що права дитини мають бути захищені і ознайомили учнів з переліком їхніх прав.

Адміністрація школи вдячна гостям за співпрацю та висловлює сподівання на продовження розпочатого діалогу між учнями та представниками правоохоронних органів.

Переглядів: 309 | Додав: onokivziz | Рейтинг: 0.0/0